Зеленський вперше написав колонку і розкрив формулу динамічного розвитку України – ТСН

Президент України Володимир Зеленський уперше опублікував свою колонку у ЗМІ – на сайті “Новое время“. У ній український лідер розповів про те, як Україні стати успішною державою та потрапити до списку країн із динамічним розвитком.

На думку Зеленського, досягти таких результатів можна буде, виконавши п’ять пунктів. Перший з них – це мир в нашій державі.

“Без миру ніякого розвитку бути не може (…) Ми хочемо миру на наших умовах. Тобто з поверненням Україні територій і наших людей”, – відзначив президент.

Другий пункт – це ефективні інститути та прозорі правила гри, обов’язкові для всіх. Зокрема, гарант має на увазі подолання корупції та справедливі суди.

До третього пункту Зеленський відносить інвестиції в Україну: “Мусимо прибрати непрохідні бар’єри та непотрібні регуляції, які гальмують розвиток бізнесу”.

Наступний етап – це покращення інфраструктури в Україні, і не лише дорожньої, а й медичної, освітньої, енергетичної, фінансової та комунальної.

П’ятим і останнім пунктом  Зеленський вважає народовладдя, механізм якого дозволить людям впливати на рішення влади — від рівня громади до рівня президента.

“Можна скільки завгодно сміятися над “турборежимом” роботи влади, але не можна не визнати: у країні відбуваються зміни, на які не наважувалися цілі покоління українських політиків. У 2020-му темп змін тільки наростатиме — за всіма п’ятьма напрямками”, – підсумував Зеленський.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>