Зеленський: Для нас перемога – повернути своє, для росії – забрати чуже

Про це він сказав в інтерв’ю італійському каналу Rai 1, передає Укрінформ.

«Для нас перемога – це повернути своє, для них – забрати чуже. З самого початку ми в нерівних умовах. Якщо світ об’єднаний навколо нас, ми робимо все для цього, і крок за кроком нам це вдається. Можна перемогти тоді, коли ми боремося за правду і робимо це не на самоті. Потрібно нас постійно підтримувати – і тоді перемога буде за нами», – зазначив він.

За словами Зеленського, попри те, що армія росії в 4 рази більше, а територія – в 28 разів, українці в 10 разів сильніші як люди, тому що ми на своїй землі.

Читайте також: Перемовини із рф щодня ускладнюються, бо стає відомо про нові звірства росіян – Зеленський

24 лютого російські війська розпочали масштабне вторгнення. Вони обстрілюють та знищують об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

США, Європейський Союз та інші країни застосували санкції проти росії як країни-агресора, міжнародна ізоляція якої посилюється з кожним днем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>