Зеленський з’явився на бурштиновому клондайку і одразу влаштував кадрові чистки – ТСН

Президент України вимагає від Національної поліції України звільнити керівників Овруцького та Олевського районних управлінь поліції. Причина – незадовільна боротьба правоохоронців із незаконним видобуванням бурштина на території регіону.

Із відповідним проханням до Сергія Князєва звернувся Володимир Зеленський під час свого візиту до Олевського району Житомирської області.

Князєв пообіцяв виконати відповідне доручення президента Зеленського.

Крім того, глава держави пообіцяв звільнити голову обласного управління СБУ. Зеленський також хотів почути обласного прокурора, але той у відпустці і на нараду не прийшов.  

“Коринський Андрій Борисович (начальник управління лісового господарства). Ну, ви в цій схемі. Мені пишуть. Дивно? Ну, як дивно? У мене є статистика. Ви в цій схемі. Все вирішується через вас. Наклеп? Ким наклеп? Що у вас взагалі відбувається в області, хлопці?”, – сказав Зеленський.

Зеленський доручив т.в.о. голови Служби безпеки України Івану Баканову змінити глав відомства у Рівненській, Волинській та Житомирській областях, а голові Національної поліції Сергію Князеву – 9 голів районних відділів поліції у цих областях. “Будь ласка, змініть глав Служби безпеки України в трьох областях: Рівненська, Волинська та Житомирська”, – сказав Зеленський.

Також президент доручив голові Нацполіціі Князєву звільнити керівників райвідділів Нацполіціі в Рокитнівському, Дубровицькому, Володимерецькому, Зарічненському та Сарненському районах Рівненської області, в Олевському і Овруцькому районі Житомирської області, в Ратнівському та Любашівському районі Волинської області.

Зазначимо, у селі Глинне на Рівненщині сотня місцевих мешканців влаштували штовханину з правоохоронцями, аби ті не проводили обшук на складі, який належить депутату райради. Обурені селяни били капітана поліції, штовхали патрульних, прокурорів та прикордонників, а все для того, аби не допустити поліцію, яка мала ухвалу суду на обшук приміщення. Поліція мала інформацію, що там нелегально зберігають бурштин та обладнання для його обробки. Оперативний супровід здійснювали прикордонники, але тільки-но слідчі збирались зайти до приміщення, їх оточили місцеві мешканці. Правоохоронців  виштовхали з території, відібрали відеокамери, а ще – документи. Окрім того, селяни затримали прикордонника, знімали його на телефон та вимагали розповісти, скільки він брав хабарів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>