Зеленський не хоче брати участь в дебатах 14 квітня на "Олімпійському" – Герасимов

Президент Петро Порошенко підтвердив участь в дебатах 14 квітня на НСК “Олімпійський”, в той час як кандидат Володимир Зеленський не хоче приймати в них участь.

Про це розповів голова фракції БПП Артур Герасимов.

“Петро Олексійович Порошенко підтверджує свою участь у дебатах на НСК “Олімпійський” 14 квітня о 14:14. На жаль, сьогодні ми почули від команди Володимира Олександровича, що він не готовий, не хоче приймати участь в цих дебатах. Ми не розуміємо, якого кота в мішку вони ховають. Чому 14 є дуже зручним? Тому що, перш за все, треба думати про людей. 14 це вихідний, багато людей хоче приїхати з регіонів України і саме час о 14:14 дозволяє людям і приїхати і повернутися додому вчасно до початку робочого тижня”, – розповів він.

Герасимов додав, що також піднімалось питання дебатів, які мають відбутись на суспільному телебаченні 19 квітня о 20:00.

“На жаль, ми не почули зрозумілої позиції від команди Зеленського, тому що незрозуміло, чи він буде приймати участь в офіційних дебатах. Ми б хотіли підтвердити, що ми готові розмовляти і про 19 число, але у нас дуже багато тем для обговорення. На сьогодні окрім тем нацбезпеки та оборони є питання економічного розвитку, розвитку соцпрограм, турботи про пенсіонерів. Тому ми готові навіть до дебатів в проміжні дати, бо дуже багато питань виникає до програми іншого кандидата. 14 квітня о 14:14 ми чекаємо Володимира Олександровича Зеленського на дебатах на НСК “Олімпійський”, – зазначив лідер фракції БПП.

Нагадаємо, що виборчий штаб кандидата у президенти України Петра Порошенка наполягає на тому, щоб дебати з іншим кандидатом, який вийшов у другий тур, Володимиром Зеленським відбулись саме 14 квітня.

Голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов повідомив, що президент Петро Порошенко згодний на дебати у будь-який день, зокрема і 19 квітня.

Зазначимо, блогери виклали у мережі пародії на відео Зеленського про дебати.

Раніше “Прямий” повідомляв, що чинний президент України Петро Порошенко 14-го квітня чекає кандидата в президенти Володимира Зеленського на НСК Олімпійський для проведення дебатів. 

Раніше кандидат в президенти Володимир Зеленський запропонував лідерці “Батьківщини” Юлії Тимошенко стати “гарантом чесних правил” на його дебатах із Петром Порошенком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦЕ ОЗНАЧАЄ ВІДМОВУ ВІД ДЕБАТІВ – ЖУРНАЛІСТ ПРО ЗАПРОШЕННЯ ЗЕЛЕНСЬКИМ ТИМОШЕНКО НА ДЕБАТИ

Також президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати.

31 березня Петро Порошенко назвав дебати ключовим елементом другого туру президентських виборів. Про це він заявив журналістам  після виступу за результатами перших екзит-полів.

“Щоб не було жодних сумнівів – вибори у другому турі, і ключовим елементом мають бути передвиборчі дебати. Той, хто буде ухилятися, він буде знати, що йому нема чого сказати”, – наголосив президент.

Протягом кількох днів команда кандидата в президенти Володимира Зеленського висувала нові та змінювала умови щодо участі в дебатах. Через непевну позицію Зеленського в соцмережах  навіть запустили флешмоб #хочубачитидебатищоб закликати його взяти участь у відвертій розмові.

Нарешті 3 квітня Володимир Зеленський відповів на запрошення чинного президента Петра Порошенка на дебати, викликавши його у відповідь і висунувши свої умови. Зокрема, він зазначив, що хоче дебатувати на стадіоні “Олімпійський”, щоб на дебати могли прийти всі охочі журналісти.

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко ваідмовилась вести дебати між Порошенком і Зеленським.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>