Зеленський порівняв своє президентство зі стартапом і закликав інших іти в політику

Про це він сказав ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1″, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Українцям, таким провідним, які знаходяться тут, треба ризикувати, і коли я говорю про ризики, а ми порівнюємо це зі стабільністю, я кажу, що саме це ризик: бізнес повинен іти в політику, допомагати країні, якщо він хоче жити тут… Мені здається, що це перше, де ми можемо об’єднатися: просто іти в політику”, – сказав Зеленський.

Читайте також: Зеленський назвав три своїх головних досягнення на посаді Президента

Водночас він підкреслив, що участь у політичному житті тягне за собою великі ризики та відповідальність.

“Усі ми, які ризикнули своїм життям і кар’єрою й пішли в політику, я не жаліюся і ніколи цього не буде, але ви зрозумійте, це великі ризики, треба підтримувати таких людей. Це що, не стартап, що перший раз не пузатий політик, який заробив мільйони… У перший раз пішла людина, усі хочуть зжерти цю людину. Вибачте, якщо не підтримувати, якщо не довіряти, шансів нуль”, – додав Зеленський.

Читайте також: Зеленський вважає, що правоохоронна система України зараз реально очищується

Як раніше повідомляло агентство, Президент Володимир Зеленський переконаний, що інвестиційна привабливість України деякий час тому впала через антирекламу, у якій зацікавлені інші країни та бізнес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>