Зеленський про загрозу з Придністров’я: Для нас це буде не удар, а ляпас. Україна відповість

Про це він заявив на спільній із Президентом Молдови Маєю Санду пресконференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Тому все це накручено і зроблено з боку російської федерації, ми відповідатимемо відповідним чином у разі ризиків», – відповів він на запитання про дії України у разі атаки з боку Придністров’я.

Читайте також: Молдова робить усе можливе, щоби Придністров’я не становило загрози – Санду

Зеленський розповів, що Україна справді отримує «ті чи інші сигнали» щодо Придністров’я, назвавши їх «неприємними».

За його словами, це питання обговорювалося на зустрічі із Санду.

«Але вони мають знати – ці люди, які на тимчасово окупованій території Молдови – Придністров’я перебувають: для нас це будуть не удари, а ляпас, ми точно відповімо ударом. Але вважаю, що перш за все ми маємо все робити так, щоб не було дестабілізації у регіоні. Ми всіляко це показуємо. Ми зараз воюємо з росією на нашій землі, хоча ви бачили, що були ракетні удари неодноразово з боку білорусі», – наголосив Зеленський.

Читайте також: На кордоні з Придністров’ям ситуація стабільна, відкритої загрози немає – військові

Як повідомлялося, Президент Молдови Мая Санду у понеділок перебуває з візитом в Україні. Вона вже відвідала Ірпінь, Бучу та Бородянку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>