Зеленський – про прем’єра Вакарчука: "У нас трішечки більший рейтинг, ніж у "Голоса"

Президент України Володимир Зеленський запросив до переговорів щодо можливого створення коаліції у Верховній Раді України дев’ятого скликання.

Про це він заявив у передвиборчому штабі партії “Слуга народу”.

“Ми будемо (пропонувати створити коаліцію – Ред.), як я і говорив раніше. Це була наша ініціатива. Ми не можемо більше наполягати, але у нас трішечки більший рейтинг, ніж у “Голоса”. Але ми запрошуємо до розмови. Пана Вакарчука (запрошуємо – Ред.) з великим задоволенням”, – сказав глава держави.

При цьому Зеленський, коментуючи можливе прем’єрство Вакарчука, заявив: “Мені здається, питання щодо прем’єра Вакарчука, є питанням саме до Слави, тому що це велика відповідальність, і це повинен бути гуру економіки, який, як ми казали, ніколи не був у політиці. Ми хочемо, щоб це була незалежна, потужна людина з фаховою освітою. Людина, яку поважають, по-перше, в Україні, поважають на Заході”, – констатував президент. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>