Зеленський, Разумков і Гончарук: опитування показало, кому із політиків найбільше довіряють українці – ТСН

Президент Володимир Зеленський очолює рейтинг довіри з боку українців серед політиків нашої держави. Йому довіряє 70,5% українців.

Про це свідчать результати опитування Українського центру економічних та політичних досліджень ім. Разумкова, яке проводилося у період від 4 до 9 жовтня.

Крім того, 54% опитаних підтвердили, що вони довіряють спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову і 36% респондентів висловлюють довіру до прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Соціологи наголошують, що лише ці політики мають позитивний баланс довіри-недовіри (тобто частка тих, хто їм довіряє, перевищує частку тих, хто не довіряє).

Тим часом, згідно з результатами дослідженням, серед політиків, яким не довірять: колишній глава ГПУ Юрій Луценко – 88%, ексспікер Ради Андрій Парубій – 83%, п’ятий президент України Петро Порошенко – 80%. Також свою недовіру українці висловили щодо лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко – 74%, міністра МВС Арсена Авакова – 72% та експрем’єра Володимира Гройсмана – 70,5%.

Крім того, до списку тих, кому не довіряють українці, потрапили нардепи від фракції “Опозиційна партія – За Життя”, зокрема, Нестор Шуфрич – 78%, Вадим Рабінович – 76%, Віктор Медведчук – 76% і Юрій Бойко – 68%.

В опитуванні взяли участь 2015 респондентів у всіх регіонах України, за винятком анексованого Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.Теоретична похибка не перевищує 2,3%.

Як повідомлялося раніше, опитування центру Разумкова про ситуацію на Донбасі та шляхи відновлення суверенітету України над окупованими територіями засвідчило, що більшість українців проти “особливого статусу” Донбасу, переважна більшість опитаних також відкидають ідеї надання російській мові статусу другої державної та відмови від євроінтеграції та перспективи членства в НАТО.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>