Зеленський розповів, що він скаже Путіну при першій зустрічі

Коли президент України Володимир Зеленський вперше зустрінеться з російським президентом Володимиром Путіним, він скаже йому, що Донбас і Крим – це Україна.

“Почнемо з того, що Донбас і Крим – це Україна”, – сказав Зеленський в інтерв’ю німецькій газеті Bild.

Глава української держави не вважає, що Крим втрачений Україною назавжди, і сподівається, що він скоро повернеться.

“Крим – це Україна. І ми сподіваємося, що незабаром він повернеться. Я дуже люблю Крим. Я був там багато разів. Це унікальне місце в Україні з його природою та історією. Він завжди був і залишається частиною України”, – сказав Зеленський.

Раніше прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Москва займає вичікувальну позицію стосовно президента України Володимира Зеленського, оскільки досі не має розуміння, “якими будуть підходи нового президента до основних питань порядку денного”. Речник Путіна зазначив, що зокрема не зрозуміло, “чи збережеться недружня позиція України стосовно Росії”. Також в Кремлі хотіли б зрозуміти ставлення нового президента до мінських домовленостей. 


Відео3 тиждень президентства: закордонний візит Зеленського, мінські заяви і курс України

Відбулось перше закордонне відрядження нового президента. За дипломатичною прикметою, куди буде перший візит, таким і буде курс країни. Володимир Зеленський обрав Брюссель, і це остаточна відповідь усім, хто дотепер сумнівається в його політичних орієнтирах. У Кремлі цю однозначну відповідь явно вже почули, зважаючи на посилення вогню з ворожого боку на Донбасі.    

3 тиждень президентства: закордонний візит Зеленського, мінські заяви і курс України

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>