Зеленський уже проводить консультації із майбутнім главою Уряду – ТСН

Президент України Володимир Зеленський заявив, що проводить консультації з майбутнім прем’єр-міністром. 

Про це він повідомив після голосування на виборах

“Я скажу чесно, але це може не сподобатися окремим людям, які пройдуть до парламенту, бо вони бачать себе на цьому місці. Знову ж таки у мене тут незмінна позиція: я вважаю, що ця людина повинна бути абсолютно професійним економістом, який не повинен мати жодного політичного руху. Я хочу, щоб це був абсолютно незалежна людина, яка ніколи не була ні прем’єр-міністром, ні спікером, ні лідером якоїсь фракції. Я бачу такого лідера. Чесно вам скажу: проводяться консультації, розмовляю. Хочу мати уявлення”, – сказав глава держави.

Раніше Зеленський заявляв, що майбутній український уряд буде технократичним. “Моє бачення – зробити Україну однією з найбільш швидких у зростанні економік в Європі. Я очолюю це бачення, і мій новий професійний і технократичний уряд буде працювати відповідно. Ласкаво просимо в країну свободи”, – зазначив він.

Після голосування лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила, що ніхто не знає, хто буде майбутнім прем’єр-міністром. Вона прямо не відповіла на питання, чи готова очолити український уряд. 


ВідеоВ Україні відбуваються позачергові вибори до парламенту

Голосування на виборах до Верховної Ради України розпочалися о 08:00 і триватиме до 20:00. Сьогодні українці ще обирають за змішаною системою – обираючи політичну партію та депутата-мажоритарника. 50% парламенту складуть депутати обрані за списками політичних партій, ще половину – обрані індивідуально.  

В Україні відбуваються позачергові вибори до парламенту

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>