Зеленський усунул Безсмертного з ТКГ – Політика

Президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного від виконання обов’язків представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході країни. Відповідний указ №414 від 13 серпня опублікований на офіційному сайті глави держави.

“На часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 19 червня 2019 року № 414 “Питання забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі” (зі зміною, внесеною Указом від 9 липня 2019 року № 504) увільнити Безсмертного Романа Петровича від виконання обов’язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи”, – йдеться в тексті указу.

Відзначимо, що Роман Безсмертний повернувся в політичну підгрупу ТКГ на початку липня цього року. Він замінив в Мінському процесі Олександра Моцика. До цього він близько трьох років не брав участі в переговорах, хоча в 2015 році був призначений представником України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, але навесні 2016 року його припинив участь в ній.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>