Змиє з лиця землі! Які країни повністю підуть під воду до 2100 року

У результаті глобального потепління частина країн, які розташовані на невеликій висоті, зокрема, острівні держави у Тихому океані, можуть повністю піти під воду вже до 2100 року.

Відомо, що підвищення середнього рівня світового океану повільно прискорюється. За останні 25 років швидкість зростання рівня моря збільшується у середньому на 0,084 міліметра на рік.

Про це йдеться у статті Proceedings of a National Academy of Sciences, пише УНІАН.

Кліматологи визначили середню швидкість підвищення середнього рівня моря на планеті, яка склала 2,9 міліметра на рік, а також її прискорення.

З огляду на ці показники вчені вважають, що до 2100 року рівень моря збільшиться на 65 сантиметрів порівняно з 2005 роком.

За словами вчених, ці результати узгоджуються з даними найбільш точних прогнозів, отриманих за допомогою комп’ютерного моделювання, але у майбутньому точність оцінок може підвищитися завдяки аналізу даних за більш тривалі проміжки часу.

Читайте: Глобальне потепління: загинуть 200 млн людей

До речі, раніше ми писали, яка природна небезпека сколихне Землю у 2018 році.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>