ЗМІ: Нідерланди сьогодні оприлюднять імена причетних до загибелі літака MH-17

Про це повідомляє “Ехо Москви”.

“Слідство встановило імена 120 осіб, причетних до організації та виконання теракту проти членів екіпажу і пасажирів цього рейсу”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Сторожук сказав, коли до суду направлять обвинувальні акти у справі МН17

Як відомо, літак Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 в Донецькій області. Загинули 298 осіб, які перебували на борту. Пасажирами рейсу були громадяни 10 країн. Більшість загиблих (196 осіб) – громадяни Нідерландів.

Розслідування показало, що Boeing був збитий ракетою серії 9М38, яка застосовується у зенітно-ракетному комплексі “Бук”. Установка була доправлена з Росії і запущена з території, яку на той час контролювали бойовики “ДНР”. Фрагменти ракети серії “Бук” були виявлені як під час розтину тіл членів екіпажу, так і в одному з віконних отворів кабіни літака.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>