Знадобилося 4 місяці дискусій з МВФ, аби вмовити не підвищувати пенсійний вік до 63 років – Рева

Українському уряду знадобилось 4 місяці дискусій з Міжнародним валютним фондом, аби переконати організацію у відсутності необхідності підвищувати пенсійний вік до 63 років. Про це розповів міністр соціальної політики України Андрій Рева у ефірі телеканалу “1+1“. 

“Ми вважали це неприйнятним в нашій країні в даний момент і запропонували інший варіант вирішення цієї проблеми. Дискусії тривали 4 місяці. Нам вдалося знайти рішення цього питання без підвищення загального пенсійного віку”, – зазначив Рева.

Він підкреслив, що в Україні загальний пенсійний вік і для чоловіків, і для жінок становитиме 60 років. Міністр також нагадав, що сьогодні жінки виходять на пенсію у віці 58,5 років. Відповідно до реформи 2011 року пенсійний вік для жінок щороку підвищуватиметься на 6 місяців – цей процес завершиться у 2021 році, відколи жінки виходитимуть на пенсію, як і чоловіки, у 60 років.

Нагадаємо, в ефірі “5 каналу” міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив про підвищення пенсійного віку: “Ми йдемо трохи іншим шляхом“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>