Знайдена планета, на якій рік триває мільйон земних років

Виявлена планета віддалена від своєї зірки на трильйон кілометрів.

Австралійськими вченими виявлена ​​планета, на якій один рік відповідає практично мільйону земних років, передає Popular Science.
Донедавна планета, названа 2MASS J2126-8140, вважалася “планетою-ізгоєм”. Однак після ретельного вивчення астрономи дійшли висновку, що 2MASS J2126-8140 зовсім не є самотньою в просторах Всесвіту.

Вона виявилася супутницею невеликих розмірів зірки, що є червоним карликом. Планета обертається навколо своєї зірки на рекордній відстані в трильйон кілометрів, передає Popular Science.

Повідомляється, що відстань між планетою і червоним карликом TYC 9486-927-1 відповідає 6900 дистанціям між Сонцем і Землею.

Також учені зазначають, що її орбіта становить 100 світлових років, тоді як оборот навколо сонця практично відповідає мільйону земних років.

Вчені пророкують війну через сміття в космосі

Що стосується поверхні планети, то астрономи ще не дали конкретних визначень щодо цього. Імовірно, 2MASS J2126-8140 є газовим гігантом, і приблизно в 12-15 разів більша від Юпітера.

Раніше повідомлялося, що вчені допустили можливість життя на планетах поблизу чорних дір. Фахівці схиляються до думки, що джерелом для життя на таких планетах стане різниця температур між холодною чорною дірою і реліктовим випромінюванням.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>