Знайдено гвинтівку, з якої розстрілювали "Майдан" – Луценко

Представники Департаменту спецрозслідувань ГПУ у четвер в результаті обшуків виявили залишки снайперської гвинтівки, з якої бійці “Беркуту” стріляли в активістів Майдану біля Жовтневого палацу.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав генпрокурор Юрій Луценко.

“Сьогодні силами Департаменту спецрозслідувань ГПУ пройшли обшуки у причетних до вивезення з Києва після кривавих розстрілів “Чорної сотні” Беркута і подальшого знищення їхньої зброї. Знайдені в озері елементи снайперської гвинтівки (яку вся країна бачила в руках убивці під Жовтневим палацом ) і автоматів стане черговим доказом на судовому процесі”, – написав він.

У свою чергу депутат Ради від БПП Володимир Ар’єв додав, що залишки зброї були знайдені в одному зі ставків у Голосіївському районі Києва.

“Самих “чорних” беркутят на прохання кривавого міністра МВС Захарченка вивели з революційного Києва ті, хто заховав ці засоби вбивства в ставу одного з парків Голосієвського району”, – написав він.

За його словами, ті, хто вивозив бійців “Беркуту” і ховав зброю, відомі персонально, однак їхні імена наразі не називаються в інтересах слідства.

“Але коли їх оприлюднять, це буде великим і неприємним сюрпризом”, – запевнив він.

Українська правда

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>