Знаменитий німецький біатлоніст відмовився очолити збірну …

Знаменитий німецький біатлоніст відмовився очолити збірну …

Рікко Гросс повідомив Федерацію біатлону України про своє рішення.

Чотириразовий олімпійський чемпіон та багаторазовий чемпіон світу, німецький біатлоніст Рікко Гросс, який повинен був очолити жіночу збірну України, відмовився від цієї пропозиції.

Читай також: Президент Федерації біатлону України розповів про зарплату нового тренера жіночої збірної

“Сьогодні на адресу Федерації біатлону України надійшло повідомлення від претендента на посаду старшого тренера жіночої збірної України Рікко Гросса. Німецький фахівець повідомляє, що у зв’язку зі зміненими особистими обставинами він не може прийняти пропозицію української федерації.

Разом з тим Гросс висловив вдячність за запрошення попрацювати з однією з провідних команд світу та побажав українській збірній подальшого розвитку та успіхів у змаганнях “, – йдеться в повідомленні на сайті Федерації.

“Рікко Гросс у нас працювати не буде, я це дізнався від нього вчора. Він мені написав, що обставини змінилися. Думаю, у нього з’явилося набагато краща пропозиція”, – коментує ситуацію президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що в біатлон вирішила повернутися олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна.

Дивіться, як жіноча збірна України виграла естафету на Олімпіаді в Сочі:

Дивіться фотогалерею: Українське золото. Як жіноча команда з біатлону виграла естафету в Сочі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>