Знаю про маму в Росії, чий син загинув на сході України – матір полоненого військовика з РФ Агеєва

Матір полоненого російського військового Віктора Агеєва – Світлана – визнала, що її син служив у російських збройних силах за контрактом і наголосила, що російське командування жодного разу не виявило інтерес до його долі.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Жінка запевняє, що не знала, що її син їде воювати на Донбас. Агеєва також розповіла, що знає про матір, у якої син загинув на сході України.

“Я знаю, що у нас у районному центрі є мати, у якої син загинув”, – розповіла Світлана Агеєва на відео, оприлюдненому 22 липня СБУ.

На запитання про те, чи спілкувалася вона з родичами інших росіян, які, можливо, “служать” на території України (на Донбасі), Агеєва зазначила: “Ні”.

“Не спілкувалася з командиром його частини, ніхто не телефонував.  Я б була рада поспілкуватися, але ніхто не телефонував”, – додала вона. 

Нагадаємо, 22 липня матір Віктора Агеєва вперше за 4 місяці зустрілася зі своїм сином у Старобільському СІЗО на Луганщині, де він наразі утримується. Для Агеєва, який заявив, що самовільно підписав контракт із “ЛНР”, ця зустріч була несподіванкою.

Перед тим, як Агеєв побачив матір, він зустрівся із журналістами (російськими та іноземними), яким заявив, що точно не знає, скільки росіян було у його бригаді. Однак того ж дня глава СБУ Василь Грицак назвав імена й позивні 15 росіян, які були у бригаді Агеєва і воювали на стороні бойовиків. За словами Грицака, ця інформація збігається з показами полоненого. 

Як відомо, у Луганській області затримали російського військовослужбовця Віктора Агеєва, якого, за даними ВВС, викликали на службу в Алтайському краї. Його матір, друзі і колишні товариші по службі підтвердили, що після строкової служби той залишився служити в армії за контрактом, який підписав у березні 2017 року. 

Матір Агеєва наполягала на тому, що її син перебував на службі у ЗС РФ і навіть отримав у травні цього року звання єфрейтора. Тоді як у міноборони РФ заявили, що полонений українцями в Луганській області росіянин в минулому році звільнився в запас. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>