Знижка: Xiaomi знижує ціну на свої товари – iTechua

У зв’язку зі святкуванням Всесвітнього дня шопінгу 11 листопада, китайська корпорація Xiaomi знизить ціни на два своїх популярних продукту: це нова телеприставка Mi Box S і фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 3.

Xiaomi Mi Box S – це міжнародна версія телеприставки Mi Box 4. Пристрій працює під управлінням операційної системи Android TV (Android 8.1 Oreo) і має магазин додатків Google Play.

Крім того, приставкою можна керувати за допомогою голосового помічника Google Assistant. Є підтримка функції Chromecast, що дозволяє транслювати на екран телевізора контент з різних гаджетів. Mi Box S підтримує відео в форматі 4K HDR з частотою 60 кадрів в секунду і об’ємний звук Dolby і DTS.

Xiaomi Mi Band 3

Ще один продукт, який отримає знижку, – Xiaomi Mi Band 3. Це без перебільшення один з найпопулярніших фітнес-трекерів у світі. Він показує час, погоду, текст вхідних повідомлень і прогрес фізичної активності тощо. Також він вимірює пульс і проводить моніторинг сну. Від одного заряду трекер працює до 20 днів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>