Зонд NASA сів на астероїді, що може зруйнувати Землю

Зонд OSIRIS-REx, запущений два роки тому, сів на небесному тілі Бенну. Цей астероїд становить загрозу нашій планеті, бо через сто років наблизиться до Землі на вкрай небезпечну відстань, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Посадку зонда NASA транслювало наживо. Вчені кажуть, що місія апарата унікальна: на астероїді він проведе два роки й зможе там рухатися поверхнею. На Землю він має привезти до 50 кілограмів зразків породи, які допоможуть ученим більше дізнатися про походження Сонячної системи. Окрім того, завдяки цій місії науковці сподіваються з’ясувати шляхи пересування потенційно небезпечних астероїдів.

Раніше повідомлялося, що американське космічне агентство NASA успішно посадило робота InSight на Марсі. Цей апарат розроблений для поглиблення знань про структуру червоної планети та її будову від ядра до поверхні.


ВідеоЗонд, запущений два роки тому, сів на небесному тілі Бенну

Саме цей астероїд становить загрозу нашій планеті. За сто років він наблизиться до Землі на вкрай небезпечну відстань. Посадку зонда NASA планує транслювати наживо. 

Зонд, запущений два роки тому, сів на небесному тілі Бенну

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>