"Зоря" програла "Сталі" на запорізькій "Славутич-Арені"

футбол_2

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 16 липня. УНН. На запорізькій “Славутич-Арені” луганська “Зоря” програла “Сталі” з Кам’янського, передає кореспондент УНН.

Перед матчем на честь старту сезону пролунав гімн України, під який встали всі присутні на стадіоні.

Матч розпочався з явної переваги господарів зустрічі. Вже на перших хвилинах зустрічі мав відзначитись Владислав Калітвінцев, але голкіпер “Сталі” з під поперечини “витягнув” м’яч, перевівши на кутовий.

фотогалерея

• футбол_2
  • футбол_1
  • футбол

Всередині першого тайму гравці “Зорі” збавили оберти та на деякий час віддали ініціативу підопічним Мелікяна (гол.тренер “Сталі” – ред.).

На 28-й хвилині по воротам “Зорі” пробив Олексій Щебетун, але голкіпер господарів Олексій Шевченко в падінні витягнув м’яч.

У складі “Зорі” весь перший тайм був найактивніший Владислав Калітвінцев. А от Денис Безбородько, який грав на вістрі атаки був майже непомітний. Тому наставник луганського клубу Юрій Вернидуб і був вимушений замінити Безбородька вже на 40-ій хвилині. На поле вийшов новачок “Зорі” Владислав Кочергин, якій одразу ж влився у гру.

На перерву команди пішли з нічийним рахунком без голів.

По перерві також з атак розпочали господарі зустрічі. На 58-й хвилині футболісти “Зорі” пробили штрафний, але на місці був Герман Пеньков, який дістав м’яч. А от за хвилину – на 59-й – штрафний був вже у воротах “Зорі”. Ігор Харатін у підкаті ззаду намагався відібрати м’яч, за що отримав жовту картку та “привіз” штрафний у власні ворота. Штрафний влучно реалізував Андрій Якимов, який потужно пробив далеко з-за меж штрафної. Олексій Шевченко був безсилий – 0:1.

Після пропущеного м’яча футболісти “Зорі” намагались реабілітуватися, але футболісти Кам’янського все впевненіше почувались на полі. Були моменти забити гол у обох команд, хоча футболісти “Зорі” частіше бували у штрафній суперника. Але здебільшого останні хвилини зустрічі пройшли у боротьбі без завершального удару.

Арбітр матчу компенсував 4 хвилини. Майже весь додатковий час пройшов біля воріт “Сталі”. Гості глибоко “сіли” в оборону та не давали змоги пробити футболістам “Зорі”. Так до взяття воріт і не дійшло. Бронзовий призер минулого чемпіонату розпочав новий сезон з поразки.