Зустріч тристоронньої контактної групи в Мінську завершилася

Зустріч тристоронньої контактної групи в Мінську завершилася

Представники “ДНР” і “ЛНР” раніше інших залишили будинок прийомів білоруського МЗС, де проходила зустріч.


трехсторонняя контактная группа

<!– –>

Учасники тристоронньої контактної групи по Україні покидають будинок прийомів МЗС Білорусії, зустріч завершена, повідомляє “Інтерфакс”.

Учасники зустрічі роз’їхалися, не зробивши жодних заяв для преси. Саме засідання контактної групи проводилося за закритими дверима.

У засіданні брали участь колишній президент України Леонід Кучма, спецпредставник ОБСЄ Хайді Тальявіні, посол Росії в Києві Михайло Зурабов, а також представники самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” Денис Пушилін і Владислав Дейнего.

У зустрічі брав участь і Віктор Медведчук. Він є спецпредставником з гуманітарних питань у рамках тристоронньої контактної групи.

Дейнего і Пушилін покинули будинок прийомів білоруського МЗС раніше інших і поїхали в аеропорт.

Як повідомлялося раніше, контактна група в Мінську готує новий документ про відведення важкої техніки в Донбасі.

Також раніше лідер донецьких бойовиків Захарченко заявив, що бойовики “ДНР” більше не будуть вести жодних спроб переговорів з центральною владою України і будуть наступати до кордонів Донецької області.

21 січня глави МЗС “нормандської четвірки” домовилися відводити військову техніку від лінії, узгодженої 19 вересня в мінських угодах. Росія зобов’язалася сприяти реалізації домовленості з боку бойовиків. 

За матеріалами: Интерфакс

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>