З'явився несподіваний поворот у справі про розлучення Джолі і Пітта

Анджеліна Джолі і Бред Пітт після оголошення про своє розлучення вже півроку не можуть прийти до згоди з приводу опіки над своїми шістьма дітьми.

Актриса хоче сама виховувати дітей, як названих, так і рідних, і переїхати жити з ними у Великобританію.

Звичайно, такий хід справ не подобається Пітту. Тому, зіркова пара ніяк не може знайти консенсус в суді.

Американські ЗМІ пишуть, що у старшого сина Джолі і Пітта є компрометуюче відео його батьків, зняте під час сварки. На ньому Бред Пітт постає справжнім домашнім тираном. Те, що Меддокс цікавиться режисурою і в майбутньому хоче пов’язати свою професію з кіно, давно відомо. Тому, цілком ймовірно, що хлопець на протязі декількох років знімав скандали батьків.

«Медокс страшно ображений на батька через його частих грубощів і, звичайно, в судовому процесі встав на бік своєї мами. Він давно пропонує Анджеліні Джолі пред’явити зняті ним відео в якості доказів грубого поводження Пітта, і вона, схоже, готова піти на цю крайню міру, якщо той не відступиться від розборок», — повідомив інсайдер в інтерв’ю порталу Hollywood Life.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>