З'явилися відео з місця підриву ватажка “ДНР” Захарченка

Російські ЗМІ оприлюднили відео з місця підриву лідера ватажків “ДНР” Олександра Захарченка, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

На кадрах добре видно вщент розтрощене кафе, вибиті шибки, двері. На місці декілька швидких, надзвичайники. Видно, що на ношах лежить тіло обгорілого чоловіка. До нього ніхто не підходить, медики стоять поруч.

У середину закладу зайшли бойовики в екіпіруванні, журналістів туди не пускають. Територія оточена великою кількістю так званих силовиків.

Вибух у центрі Донецька пролунав увечері 31 серпня, внаслідок нього загинув ватажок псевдореспубліки Олександр Захарченко. Ще двоє його поплічників тяжко поранені.

Нагадаємо, у центрі Донецька 31 серпня пролунав вибух біля кафе “Сепар”, унаслідок вибуху було вбито ватажка бойовиків “ДНР” Олександра Захарченка та поранено “міністра ДНР” Олександра Тимофєєва.

Згодом у “ДНР” заявили, що затримали “українських диверсантів” за підозрою у вбивстві Захарченка. Кількість затриманих не повідомляється.

Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів “ДНР” Олександра Захарченка може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші. 

Виконувати обов’язки ватажка угруповання “ДНР” після вбивства Захарченка буде “віце-прем’єр” Дмитро Трапезников. У 2001-2005 роках він був менеджером футбольного клубу “Шахтар”, відповідав за розвиток фан-руху. Трапезникова називали “сірим кардиналом” угруповання.


ВідеоЗ’явилось відео російських ЗМІ з місця підриву Захарченка

На кадрах добре видно вщент розтрощене кафе, вибиті шибки, двері. На місці декілька швидких та надзвичайники. Видно, що на ношах лежить тіло обгорілого чоловіка. До нього ніхто не підходить, медики стоять поруч. 

З'явилось відео російських ЗМІ з місця підриву Захарченка

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>