Зірки київського "Динамо" зіграли у футбол з десантниками (фото)

Футболісти провели “Матч миру” з українськими військовослужбовцями на Луганщині.

2 серпня, у день високомобільних десантних військ, команда ветеранів київського клубу зустрілася з українськими бійцями і провела з ними футбольний матч.

Як повідомляє офіційний сайт “Динамо”, в місті Старобільськ Луганської області колишні гравці влаштували “Матч миру” з командою “Старобільський десант”, куди увійшли бійці 8-го окремого полку спецназу, 80-ї окремої аеромобільної бригади та кілька місцевих футболістів.

Перед цим колишні динамівці побували в розташуванні 8-го полку спецназу. Командиру полку вони передали новий комплект форми збірної України з написом АТО на грудях, м’яч з автографами і прапор київського клубу.

Команду ветеранів “Динамо” представляли, зокрема, Олег Саленко, Сергій Кузнєцов, Іван Яремчук, Юрій Дмитрулін і Віталій Косовський, Віктор Хлус, Володимир Лозинський та Віктор Мороз.

Сам поєдинок завершився з рахунком 3:3.

Як повідомляв 5.ua, Саакашвілі із пораненими бійцями АТО сходив на футбол.


Фото: Фото fcdynamo.kiev.ua


Фото: Фото fcdynamo.kiev.ua


Фото: Фото fcdynamo.kiev.ua


Фото: Фото fcdynamo.kiev.ua


Фото: Фото fcdynamo.kiev.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>