З борщем і супом. Армії виділили новий сухий пайок

Міністр оборони вже підписав технічні умови, а це фінальний крок перед покупкою.

Українській армії виділили новий сухий пайок з борщем, супами, кашами з м’ясом і рагу зі свининою, написав на своїй сторінці в Facebook радник президента України Юрій Бірюков.

“Новий сухий пайок ЗСУ. Який не зовсім сухий – там борщ, там інші супи, там каші з м’ясом, там рагу зі свининою в якомусь там соусі”, – написав він.

Радник президента зазначив, що сьогодні Полторак підписав технічні умови, а це фінальний крок перед покупкою.

“Гроші на новий сухпай Міністерство оборони вже виділило, перекроївши бюджет і перекроївши витрати”, – написав радник Порошенка.

Також він розповів, що завтра доля харчування для ЗСУ буде вирішуватися в кабінеті Порошенка, куди викликають міністра фінансів для пояснень і підписання узгодження.

У мережі також показали реакцію солдатів на новий сухпайок:

Влітку Бірюков показав їжу українських солдатів з хробаками і тарганами, в тому ж місяці в навчальному центрі “Десна” (Чернігівська область) було зафіксовано масове отруєння військових. У продуктах знайшли стафілокок і цвіль.

А раніше Корреспондент.net показував, які сухпайки в арміях світу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>