"З великою часткою ймовірності": СБУ про причетність ПВК …

До вбивства у Центральноафриканській республіці російських журналістів Орхана Джемаля, Кирила Радченка та Олександра Расторгуєва з великою часткою ймовірності причетні російські найманці.

Про це в інтерв’ю Українським новинам з посиланням на наявні дані заявив глава апарату Служби безпеки України Ігор Гуськов.

“Та інформація, яка у нас є і якою з нами діляться наші колеги, говорить про те, що до цього вбивства, з великою часткою ймовірності, причетні російські найманці, які знаходяться у ЦАР”, – розповів він.

При цьому Гуськов підкреслив, що мова йде саме про бойовиків російської приватної військової кампанії Вагнера.

“Конкретна інформація про присутність бойовиків Вагнера у ЦАР у нас є. Що робить зараз російська влада? Намагається всіх переконати, що ПВК Вагнера вже не існує і ніколи не існувало. Але у нас є список з понад 2 тисяч прізвищ найманців цієї ПВК з усіма персональними даними та особистими номерами”, – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що у Центральноафриканській республіці розстріляли знімальну групу російських документалістів, які розслідували діяльність російських найманців та їх зв’язки з місцевими бойовиками.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>