З полону бойовиків звільнили ще 822 заручників

З полону бойовиків звільнили ще 822 заручників

Бойовики в односторонньому порядку припинили обмін полоненими.


обмен пленными

<!–      822 –>

З полону бойовиків вже звільнені 822 людини, які з початку конфлікту в Донбасі вважалися зниклими безвісти або перебували в заручниках. Про це повідомила уповноважений президента України з врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко

За її словами, в списки міжвідомчого центру СБУ внесені прізвища близько 2500 осіб, які пропали безвісти або перебувають у заручниках.

Вона зазначила, що переговори про звільнення заручників останнім часом “йдуть непросто”.

У свою чергу спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив про те, що бойовики в односторонньому порядку зупинили процес обміну заручниками.

Додавши, що українська сторона докладає всіх зусиль для того, щоб відновити контакт з бойовиками щодо обміну полоненими.

Раніше Міноборони заявляло про те, що в полоні у бойовиків залишаються 224 українських військовослужбовців.

Раніше радник голови СБУ Маркіян Лубківський повідомив в ефірі 5 каналу про те, що з початку дії перемир’я з полону звільнили понад тисячі українських військовослужбовців і мирних громадян, а також, що процес обміну може тривати протягом декількох місяців.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>