Йди на світло – Могилевська, Білик, Квінта, Тарабарова сумують за Паперником

Сьогодні, 19 лютого, не стало відомого українського режисера, продюсера та кліпмейкера Максима Паперника.

Тривалий час він боровся з онкологічною хворобою. Паперник помер на 48 році життя.

Жахлива новина приголомшила зіркових колег та друзів Максима. На своїх сторінках у соцмережах Наталія Могилевська, Камалія, Руслан Квінта, Світлана Тарабарова та інші висловили співчуття рідним Паперника.

Наталія Могилевська

“У нашому житті є два головні дні, коли нам потрібна підтримка і любов близьких. День смерті і день народження. Максе, сьогодні твій другий головний день і тобі потрібні сили і віра. Я вірю в тебе! Іди на Світло! Дорогі і любі мої друзі, зупиніться на хвилину і побажайте Максу того ж”

Могилевська та Паперник

instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Ірина Білик

“Ми грали в одному дитячому театрі… Ми знімали наше життя і раділи цьому… Ми мріяли бути відомими… Як шкода, що пішов Макс… Я так називала друга дитинства… Пішов талант, який завжди називав мене принцесою…”

Ірина Білик про Паперника

facebook.com/ira.bi.

Руслан Квінта

“Пішов від нас Максим Паперник. Світла пам’ять. Твої роботи будуть в наших серцях, як і ця”, – написав Квінта і виклав лінк на кліп Софії Ротару “Одна калина”.

Камалія

“Помер Максим Паперник. Ця новина, буквально півгодини тому, підкосила мене. Я просто не можу отямитися. Сльози котяться рікою. Відомий український кінорежисер, продюсер і кліпмейкер, з яким ми працювали над моєю піснею “Ангел снов”, помер від онкологічного захворювання у віці 48 років. Бог забирає найкращих… Наша сім’я висловлює щирі співчуття родині великої людини. Земля тобі пухом! Вшануймо репостом талановиту людину! R.I.P”

Світлана Тарабарова

“Дорогий Максим Паперник … Добрий, талановитий і усміхнений, я запам’ятала Вас саме таким .. Дякую за кожне слово, за віру… Ви назавжди в моєму серці, ви назавжди в серцях кожного з нас…”

Юрко Юрченко

Ця новина просто шокувала… Максим Паперник. Пощастило і мені попрацювати з мегаталановитою, прекрасною, тихою, інтелігентною людиною. “До наступної весни” став моїм першим відеокліпом після вимушеної паузи, знятим Максом на “кіно”…  Прощавай, друже… До наступної весни…”

Артем Онещак

“Пішов наш друг … Приголомшлива, дорога людина … Людина, яка була вчителем … Яка вірила в нас … Я не можу просто в це повірити …. Мені так боляче … Максе, ти завжди був для мене прикладом … І минулий рік, і той тиждень у Венеції були, напевно, найприголомшливішими у моєму професійному житті – дякую тобі за все! Максим Паперник. R.I.P.”

Нагадаємо, що за життя Максим Паперник був не лише знаменитим кліпмейкером. Він також знімав як телевізійні, так і ігрові фільми. Серед відомих його робіт новорічні фільми-мюзикли “Снігова королева”, “За двома зайцями”, “Дванадцять стільців”, музично-розважальне шоу “Народна зірка”, телесеріал “Недоторканні”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>