Кабмін виділив 50 мільйонів на відновлення водопостачання на …

Кабмін виділив 50 мільйонів на відновлення водопостачання на …

Пропозицію Мінрегіону з перерозподілу частини коштів резервного фонду держбюджету було схвалено урядом.

Кабінет міністрів підтримав пропозицію Мінрегіону з перерозподілу частини коштів резервного фонду держбюджету на користь відновлення пошкодженої під час бойових дій інфраструктури окремих територій Донецької області, повідомив віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

“Зокрема, уряд направив субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, передбачену в 2014 році Донецької області, саме на відновлення систем централізованого водопостачання та водовідведення, пошкоджених під час проведення антитерористичної операції. Йдеться про 50,3 мільйона гривень”, – заявив Гройсман.

За його словами, уряд за пропозицією Міністерства додав напрямки, за якими можуть використовуватися кошти резервного фонду державного бюджету, і напрямок “відновлення об’єктів інфраструктури, пошкоджених або зруйнованих внаслідок проведення антитерористичної операції на Донбасі і вирішення питань тимчасово переміщених осіб”.

Він також поінформував і про рішення уряду від 22 жовтня виділити Донецькій облдержадміністрації 10,5 мільйона гривень за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

“Ці кошти будуть спрямовані на здійснення невідкладних заходів, пов’язаних з відновленням житлового фонду на території Слов’янської міської ради Донецької області, зруйнованого або пошкодженого під час проведення антитерористичної операції”, – сказав віце-прем’єр-міністр.

Раніше повідомлялося, що відновлено ​​подачу води в чотири райони Донецька.

В низку міст Донбасу відновлено подачу води

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>