Кабмін ліквідував НАК "Енергетична компанія України"

Кабмін ліквідував НАК "Енергетична компанія України"

Кабінет міністрів своєю постановою ліквідував НАК “Енергетична компанія України” і передав пакети акцій енергокомпаній, які входили в НАК, у відання Міністерства енергетики і вугільної промисловості.

Як наголошується в постанові, розміщеній на веб-порталі уряду, термін роботи ліквідаційної комісії не повинен перевищувати 5 місяців.

Ліквідаційну комісію, згідно з постановою, очолив генеральний директор Державного концерну “Ядерне паливо” Сергій Дробот.

Крім того, згідно з урядовим рішенням, у відання Міненерговугілля передано 78,29% акцій компанії “Центренерго”, 60,06% акцій компанії “Луганськобленерго”, 87,4% акцій компанії “Дністровська ГАЕС”.

НАК “Енергетична компанія України” є акціонером 20 компаній паливно-енергетичного комплексу, які виробляють і поставляють електроенергію, що становить близько третини загального вироблення електроенергії Об’єднаної енергосистеми України.

У січні-серпні 2014 року НАК скоротила виробництво електроенергії порівняно з аналогічним періодом минулого року на 3,2% – до 39,3 млрд кВт/год.

УНІАН

Все про: Кабмін

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>