Кава по-кандидатськи. Як політики "світилися" на АЗС напередодні виборів – ТСН

Що ближче до виборів, то частіше у соціальних мережах з’являються фото кандидатів у президенти серед звичайних людей. Найпопулярнішим місцем для передвиборчого піару стали АЗС, де політики пили каву. 

22 жовтня на одній із заправок “кавувала” лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Світлину, на якій політик у діловому одязі п’є напій посеред АЗС, опублікувала її прес-секретарка Марина Сорока. До фото вона додала короткий допис: “Просто кава. Просто заправка”.

Користувачі соцмереж у відповідь почали кепкувати з фото. Вони викладали свої світлини з паперовим стаканчиком на заправках та жартували, що Тимошенко не вміє правильно пити каву.

Майже за тиждень, 30 жовтня, з кавою на заправці сфотографувався тепер вже кандидат у президенти від “Громадянської позиції” Анатолій Гриценкко. Фото він запостив на своїй сторінці зі словами: “Смачна кава на заправках, особливо після напруженого дня і дорогою додому”.

У Мережі почали писати, що Гриценко наслідує Тимошенко, а український політичний креатив – зубожів.

У відповідь Гриценко написав, що своїм фото тролив і Тимошенко, і дружину президента Марину Порошенко, яку також фотографували на заправці із кавою, і премєр-міністра, Володимира Гройсмана, який кавував на АЗС під час розмови із журналісткою.

Сьогодні, 11 січня, фото із президентом України Петром Порошенком на заправці опублікувала телеведуча та журналістка “Першого Західного” Софія Федина. За її словами, працівниці заправки не очікували такого гостя і каву зробили лише з третьої спроби.

У коментарях до допису традиційно розгорнулася дискусія між прихильниками президента і тими, хто фото назвав передвиборчим піаром. 

Коменти_1

facebook.com/sofiya.fedyna

Коменти_2

facebook.com/sofiya.fedyna

Нагадаємо, за даними опитування українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка та Центру “Соціальний моніторинг” наразі лідирує у передвиборних перегонах за президентське крісло керівниця “Батьківщини”  Юлія Тимошенко – 18,6%. Другим із підтримкою у 15% опинився шоумен Володимир Зеленський (дослідження проводилося до його оголошення про рішення стати кандидатом в президенти) До трійки лідерів симпатій входить і висуванець від партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко – 11,8%. 

За Бойком йдуть лідер партії “Громадянська позиція”, Анатолій Гриценко – 11,2% та чинний президент Петро Порошенко – 10,7%.

Перший тур виборів президента України відбудеться 31 березня. Офіційне висунення кандидатів та подавання документів для реєстрації триватиме до 3 лютого 2019 року включно. Після цього у п’ятиденний термін відбуватиметься сама реєстрація та, відповідно, 8 лютого 2019 року буде останнім днем для цього.


ВідеоЗа результатами соцопитувань, у майбутніх президентських виборах лідирує Юлія Тимошенко

Лідери незмінні: Юлія Тимошенко набирає понад 18,5% серед тих, хто визначився з вибором, Володимир Зеленський – 15%. Третє місце – в межах статистичної похибки – Юрій Бойко, Анатолій Гриценко та Петро Порошенко. 

За результатами соцопитувань, у майбутніх президентських виборах лідирує Юлія Тимошенко

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>