Кадиров про геїв у Чечні: Заберіть їх подалі, щоб очистити кров

Глава Чечні Рамзан Кадиров в інтерв’ю американському каналу НВО заявив, що в його країні немає представників ЛГБТ-спільноти.

Про це йдеться в оприлюдненій частині інтерв’ю телеканалу.

На питання журналіста щодо ситуації з ЛГБТ-спільнотою у Чечні Кадиров відповів: «У нас таких людей немає. Нема у нас геїв. А якщо є — заберіть їх подалі від нас, щоб їх не було…щоб очистити кров».

Також Кадиров заявив, що ті, хто звинувачує Чечню у тортурах — «нелюди, й нехай вони будуть прокляті за те, що наговорюють на нас».

ЧИТАЙТЕ: Це була страта: як зимової ночі в Чечні таємно розстріляли десятки невинних людей.

Раніше представник секретаріату парламенту Чечні Делімхан Джамалдінов, коментуючи заяву правозахисників щодо катувань геїв, заявив, що глава парламенту не має наміру обговорювати «домисли журналістів».

На початку квітня російське видання «Новая газета» оприлюднило метаріал про те, що в Чечні було затримано більше сотні чоловіків, яких силовики запідозрили в гомосексуальності.

В коментарі Громадському редакторка відділу спецпроектів видання «Новая газета» Олена Мілашина навела дані про те, що у Чечні під час «зачисток» ЛГБТ-спільноти, влаштованих силовиками, було вбито близько 30 чоловіків.

Крім того, Громадське публікувало на засадах партнерства матеріал видання «Новая газета» про дві хвилі репресій щодо гомосексуалів у Чечні, причетність до них перших осіб республіки, а також інтерв’ю тих, хто вижив.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>