Канада розширила санкції проти Росії

Канада розширила санкції проти Росії

Канада запровадила санкції проти низки російських компаній і банків у зв’язку із ситуацією в Україні, передає британська телерадіомовна корпорація Бі-бі-сі.

“Після консультацій і координації з найближчими міжнародними партнерами і союзниками уряд Канади вирішив запровадити нові санкції проти широкого кола осіб, пов’язаних з різними російськими секторами”, – йдеться в заяві прем’єра Канади Стівена Харпера.

Під санкції потрапили, зокрема, “Газпромбанк”, “Внєшекономбанк” і “Новатек”.

Крім того, Канада поширила санкції на кілька великих російських оборонних компаній, на терористичні “Донецьку та Луганську народні республіки” і на низку їхніх представників.

Санкції торкнуться також концерну “Калашников”, виробника стрілецької зброї.

Канадський прем’єр пояснив, що санкції передбачають припинення кредитування енергетичних компаній та фінансових установ, які потрапили в “чорний список”.

Раніше Канада вже запроваджувала економічні та візові санкції проти низки фізичних і юридичних осіб в РФ у зв’язку ситуацією в Україні.

Фото Getty Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>