Капітан "Динамо" не зізнався, чи відпрацьовує Ярмоленко …

Капітан "Динамо" не зізнався, чи відпрацьовує Ярмоленко …

Андрій Ярмоленко вже у двох матчах не може реалізувати 11-метровий, пробиваючи вище воріт. “Динамо” слід серйозно розібратися з цією проблемою.


Андрей Ярмоленко, футбол

<!–    ""    ""  –>

Капітан “Динамо” Олександр Шовковський зізнався, відпрацьовує його партнер Андрій Ярмоленко пенальті на тренуваннях, і наскільки точними є його тренувальні удари.

Після того, як атакуючий футболіст киян вже два рази поспіль не може реалізувати 11-метровий штрафний удар – у матчі збірної України проти Македонії і кубковому поєдинку з “Карпатами” – Шовковський зазначив, що він не впливає на те, хто ж саме буде виконувати вирок судді в окремо взятій зустрічі.

“Чесно зізнаюся, що момент з пробиттям одинадцятиметрових зі мною не обговорюється. Я не побіжу бити, точно (посміхається). Хлопці самі вирішують, хто буде бити. Але в цілому… якщо на полі Олег Гусєв, то, загалом-то, він – штатний пенальтист, так як я це міг помітити останнім часом”, – розповів журналістам динамівський воротар.

Шовковський підкреслив, що не може сказати, наскільки точний Ярмоленко в пробитті пенальті на тренуваннях, і відпрацьовує він такі удари в цілому.

Нагадаємо, що у матчі “Динамо” – “Карпати” кияни за рахунку 0:0 отримали право на пробиття пенальті, але Ярмоленко пробив вище воріт. До останнього моменту кияни не могли втілити свою перевагу в гол, але вже в доданий арбітром час Олег Гусєв врятував ситуацію, вразивши ціль у стрімкій контратаці.

Додамо, що Андрій Ярмоленко в нинішньому сезоні “Динамо” забив 7 голів у 14 матчах.

Раніше повідомлялося, що головний тренер “Динамо” Сергій Ребров назвав перемогу над “Карпатами” нелегкій і адресував кілька компліментів на адресу львівської команди.

За матеріалами: dynamo.kiev.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>