Катерина Климова та Ігор Петренко офіційно розлучилися

Катерина Климова та Ігор Петренко офіційно розлучилися

Світова судова дільниця номер 368 Тверського району Москви розірвала шлюб між актрисою Катериною Климовою і актором Ігорем Петренком. Цікаво, що за клопотанням Климової засідання пройшло в закритому режимі, передає РАПСІ. Відзначимо, що мировий суддя розглядав питання тільки про розірвання шлюбу.

Катерина Климова подала документи на розлучення в кінці квітня. Чоловік артистки Ігор Петренко волів не висловлюватися з цього приводу, проте журналісти все ж зуміли витягнути з актора деякі коментарі. “Будь-які злетипадіння, сходивитрати – це життя. Ніхто не знає, що знайдеш – що втратиш. Як і те, що є розрив, а що є, навпаки, з’єднання. Ми сприймаємо це тут і зараз, тому емоційно до цього ставимося. Як до несподіваної новини. А насправді ніхто не знає, куди це веде і у що виллється у підсумку. Це все школа життя, власний шлях, – досить туманно висловився Ігор Петренко в недавньому інтерв’ю.

Артист зізнався, що деякі моменти в житті взагалі сприймає як спектакль: “Взагалі, життєві моменти часом мені здаються якимось дійством, виставою, в якій ми перебуваємо. Все це є перевірка своїм цінностям і поглядам. У мене вони постійні – повага, любов, дружба, а все інше нюанси. І ніякі події не вплинуть на мою віру в почуття”.

Розмови про проблеми в сім’ї і можливе розлучення акторів почали з’являтися в пресі ще в минулому році. Тоді папараці сфотографували й виклали в Інтернет знімки, на яких Климова цілувалася з молодим виконавцем Романом Архиповим в Лас-Вегасі на зйомках третьої частини фільму “Кохання у великому місті”.

Читайте також:
Актор Данило Козловський постраждав через контактні лінзи
Актор Ігор Петренко важко переживає розлучення з Катериною Климовою
Софії Ротару прооперували ноги
У свій День Народження актор Олексій Серебряков побився і вистрибнув у вікно
Актриса Катерина Клімова завела незвичайного вихованця
Басков відпочив в компанії Дмитра Медведєва та Алли Пугачової

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Ми на facebook: 

Ми ВКонтакті: 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>