Кварцяний вимагає вилучити російські клуби з єврокубків і …

Кварцяний вимагає вилучити російські клуби з єврокубків і …

Наставник луцької Волині Віталій Кварцяний вважає, що Росія має бути піддана санкціям УЄФА та ФІФА через воєнне загарбання Криму.

Про це він сказав в інтерв`ю Спорт-Экспресс в Украине.

“Мене взагалі дивує, чому ФІФА і УЄФА досі не виключили Росію з усіх міжнародних змагань! Якщо вони вважають, що політика не пов’язана із спортом і в політичні справи їм втручатися не належить, то це не зовсім так. В якості яскравого прикладу можу привести усунення від участі в чемпіонаті Європи 1992 року Югославії, де у той час йшла війна.

І я на сто відсотків згоден з тими, хто вважає, що російські клуби на якийсь період треба усунути від виступів в єврокубках, а саму країну позбавити права проведення фінальної частини світової першості 2018 року. Адже уболівальники всього світу повинні знати реальну і правдиву ситуацію, внаслідок якої у нас забрали частину країни. Якби ФІФА пішла на такий крок, покаравши Росію за анексію Криму позбавленням можливості бути хазяйкою мундіалю, навіть російський народ зрозумів би, в чому полягає істина”, – сказав Кварцяний.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>