Кварцяний закінчить тренерську кар’єру у разі великої …

Кварцяний закінчить тренерську кар’єру у разі великої …

Головний тренер Волині Віталій Кварцяний сподівається, що ФФУ прийме справедливе рішення щодо матчу Волинь – Металіст.

Читай також: 14 миттєвостей скандального матчу: Волинь відправила у Прем’єр-лігу запис помилок судді Кутакова

“Якщо ФФУ хоче бути по-людськи справедливою і чесною, вона прийме так: Кварцяному – грамоту і дискваліфікацію на один матч умовно, щоб я не задихався без футболу. Стадіон може один матч без глядачів перечекати або умовну дискваліфікацію на три матчі відбути. Не можна дуже грубо карати вболівальників, які прийшли подивитися чесну боротьбу.

Якщо ж мене покарають сильно, я просто закінчу з тренерською кар’єрою. Був уже період, коли я не працював півроку і нічого в українському футболі не відбулося нового …

Питання в іншому: після відбуття дискваліфікації я не зможу тренувати з однієї простої причини – через непереносимість згубної практики дуету “ФФУ – Комітет арбітрів”. Вона йде врозріз з моєю свідомістю. Отримати інфаркт від таких дій я не хочу”, – наголосив Кварцяний.

За словами наставника Волині, він би ще хотів десять років потренувати луцький клуб.

“А я хотів би ще потренуватиВолинь років десять, виховати кілька гравців для національної збірної. Я планував Михайлу Фоменкові запропонувати в майбутньому 4-5 виконавців. Вважаю, що це основне завдання для кожного тренера – не стільки очки, місця твоєї команди, скільки дбати про головну збірну країни.

Якщо ми отримаємо перегравання матчу і якщо програємо команді Металіст, я першим потисну їхньому капітану руку, але це буде чесна боротьба. Тільки таким має бути футбол”, – зазначив Кварцяний.

Нагадаємо, фанати Волині на 87-й хвилині за рахунку 2:1 на користь Металіста зірвали кінцівку матчу своєї команди, вибігши на поле для розправи над арбітром, але Кутаков втік від уболівальників в підтрибунне приміщення.

Після матчу Волинь виступила з офіційним зверненням, в якому зажадала довічної дискваліфікації арбітра Кутакова, в іншому випадку пригрозивши знятися зі змагань під егідою Прем’єр-ліги.

Головний тренер Волині Віталій Кварцяний заявив, що вболівальники – молодці, бо вони повстали проти брехні.


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>