Кисельова по-звірячому вбили ще півроку тому, а в кадрі замість нього поставили його брата

Смерть екс-керівника “народної міліції” “ЛНР” Віталія Кисельова, як виявилося, сталося ще в жовтні минулого року. Але сепаратисти, які забили до смерті бойовика по кличці Комуніст, визнали це тільки зараз. Кисельова вбили практично в один день разом з Геннадієм Ципкаловим, але навіть сьогодні, через майже півроку, про це в “ЛНР” воліють не говорити.

Як пише “Газета” смерть одіозного сепаратиста, якого як і Ципкалова, звинуватили у спробі “держперевороту”, сталася після того, як Комуніста забили до смерті на допиті, передає Ukr.Media.

Тоді, коли громадськість занепокоїлася, що бойовика довго немає на публіці, сепаратисти швидко випустили ролик, на якому 26 вересня 2016 року Сергій Рахно, представник “генпрокуратури” “ЛНР”, виступив з відеозверненням, заявивши, що Кисельов живий і всі його права як укладеного “забезпечуються належним чином”.

В кадрі поруч з ним стояв чоловік зовні дуже схожий на Кисельова, але багато хто тоді задався питанням, чому “прокурор” говорить, а людина яка стояла з ним поруч, представлена як Кисельов, мовчить і не промовила ні слова.

Тоді ще “прокурор” сказав, що Кисельов визнав повністю свою вину і почав здавати спільників, які готували “змову”.

Далі більше. Як зізнався виданню інформоване джерело в лавах “уряду” терористів, в кадрі, насправді, був не Кисельов, а його брат, дуже схожий на вбитого. А самого Кисельова не було вже після першого допиту: його забили до смерті.

“Коли з ним розмовляли, то, скажімо так, перестаралися. І тому він помер. Кисельова намагалися врятувати, але не змогли. А в кадрі поруч з Рахно знаходиться брат колишнього польового командира Сергій, який працює водієм в адміністрації Плотницького”, – розповіло джерело у “силових структурах” “ЛНР”.

Кисельов раніше був членом Комуністичної партії України. Ще на початку окупації Луганська він почав співпрацювати з бойовиками “ЛНР” і створювати блокпости на під’їзді до окупованого міста та інших населених пунктах області, які тимчасово окупували проросійські вояки.

Крім того, Кисельов вважався одним із спонсорів “ЛНР”, він координував постачання зброї луганським окупантам, а також відповідав за продовольче забезпечення бойовиків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>