Київрада перейменувала Ленінградську площу, Червонозоряний проспект та ще низку вулиць

Київська міська рада ухвалила рішення про перейменування 11 вулиць та провулків із комуністичними назвами.

Як повідомила прес-служба Київради на сторінці Facebook, всі пропозиції щодо перейменування пройшли громадські обговорення на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО і узгоджені всіма профільними комісіями Київради.

Так, Червонозоряний проспект було перейменовано на проспект Валерія Лобановського, а Ленінградську площу – на Дарницьку. Вулицю Андрія Бубнова перейменували у Маричанську (Голосіївський р-н); вулицю Картвелішвілі – у вулицю Володимира Покотила (Святошинський р-н); вулицю Командарма Каменєва – у вулицю Петра Болбочана (Печерський р-н); вулицю Миколи Лікашевіча – на вулицю Івана Огієнка (Солом’янський р-н); Чапаєвське шосе – в провулок Віто-Литовський (Голосіївський р-н); площу Дружби народів СРСР – на площу Оболонську (Оболонський р-н); провулок Радянський – у провулок Владислава Заремби (Голосіївський р-н); провулок Володимира Ульянова – в провулок Осінній (Святошинський р-н); провулок Івана Федька – в провулок Якова Шульгіна (Святошинський р-н).

Нагадаємо, станом на 24 вересня в рамках процесу декомунізації у столиці перейменували 27 вулиць. А у жовтні було прийнято рішення перейменувати ще 7 вулиць, 11 провулків та повернути історичну назву вул. Калінінградській.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>