Київ обурився атакою на культурний центр в РФ

Українське МЗС закликало Москву розслідувати підпал прапора України та напад на культурний центр в Москві.

Міністерство закордонних справ України висловило протест Росії через напад у вівторок на Національний культурний центр України в Москві і підпал українського прапора.

“Міністерство закордонних справ України вкрай обурене фактом злочинної наруги в Росії над державним символом України – підпалом Державного Прапора, скоєне під час нападу на приміщення Національного культурного центру України в Москві групою радикально налаштованих молодиків 22 листопада 2016 року”, – йдеться в повідомленні прес-служба .

У відомстві також заявили про систематичність проведення “подібних акцій” під стінами української установи, а також про відсутність належної реакції поліції.

“Міністерство закордонних справ України заявило рішучий протест російській стороні, підкресливши вимоги невідкладного розслідування злочину і закликавши до публічності судового вироку всім причетним до його скоєння”, – сказано в повідомленні.


Раніше в Москві облили фарбою фотографії з війни на Донбасі, а також громили виставку про війну на Донбасі.

А в серпні посольство України в Москві закидали яйцями.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>