Кличко вважає Джошуа своєю копією

Британський чемпіон нагадує українському ветеранові самого себе.


123

<!–     –>

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко (64-4, 54 КО) зізнався, що його наступний суперник Ентоні Джошуа (18-0, 18 КО) нагадує українцю самого себе.

“Ми схожі, в тому числі і розмірами. У нас приблизно однакова довжина рук. Біцепс? Можливо, в цій вузькій футболці він виглядає у Джошуа відмінно. Ударна сила – нам навіть нема чого говорити про це. Ми багато в чому схожі. Підготовка, тренувальний табір, харчування. Чим більше я дивлюся на Джошуа, тим більше вважаю його своєю копією. Трохи іншою, але все-таки копією”, – сказав Кличко в ефірі програми Gloves Are Off на Sky Sports.

“Я одержимий своєю метою – підняти руки після бою і покинути ринг переможцем. У поєдинку з Ф’юрі я отримав цінний досвід, хоч і не задоволений результатом. Одержимість проникла в моє серце і мій розум. Мені це подобається”.

Поєдинок Кличко – Джошуа пройде в Лондоні на “Уемблі” 29 квітня. На кону будуть стояти пояси чемпіона світу за версіями IBF і IBO, а також титул WBA Super.

Раніше повідомлялося, що Джошуа заробить за бій з Кличком 12 мільйонів євро.


За матеріалами:

Sport Arena


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>