Кличко може повернутися на вершину вже у грудні

Кличко може повернутися на вершину вже у грудні

Після добровільної відмови британця Тайсона Ф’юрі від титулів WBA і WBO ситуація у гевівейті стала мало передбачуваною і прогнозованою. Сценаріїв може бути безліч. Розглянемо найбільш імовірні. Зокрема, й за участю Володимира Кличка.

Команда українського екс-домінатора у надважкій вазі нині веде активні перемовини про бій з британцем, чемпіоном IBF Ентоні Джошуа. Обидва – Олімпійські чемпіони, відповідно, 1996 і 2012 років. Бій нібито попередньо заплановано провести 10 грудня в Манчестері або Кардиффі.

Чи відбудеться цей поєдинок? Імовірно, але навряд чи цього року. Через дві відмови Тайсона Ф’юрі у Володимира Кличка зараз найтриваліша пауза у спортивній кар’єрі. В ринг він не виходив з листопада минулого року. А в 40-річному віці такий тривалий простій вкрай небезпечний. В якому стані зараз Володимир ніхто не знає. Особливо після дуже непереконливого останнього виступу проти Ф’юрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможець Кличка відмовився від своїх титулів

На думку Gazeta.ua бій Кличка із Джошуа вже у грудні можливий хіба що через одну причину: українець “прорахував” британця на попередніх спарингах і чітко знає, як його перемогти – Ентоні не раз був спаринг-партнером Володимира при його підготовці до чемпіонських поєдинків. В іншому випадку виходити після тривалої перерви на такого небезпечного суперника – нерозумно. Обов’язково слід провести проміжний бій – аби реально оцінити свою форму та шанси протистояти молодим бійцям.

Називають і суперника для повернення – це небитий 37-річний австралієць Лукас Браун. У березні цього року він у Грозному переміг узбека Руслана Чагаєва і став чемпіоном WBA. Але після бою провалив допінг-тест і позбувся титулу. Кличко і Браун (відповідно №2 і №5 рейтингу WBA) цілком можуть розіграти пояс Всесвітньої боксерської асоціації. Для цього команда Кличка завбачливо зарезервувала арену в Гамбурзі на 10 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кличко майже домовився із Джошуа про бій 10 грудня – ЗМІ

Якщо ж Кличко і Джошуа таки домовляться про свій бій 10 грудня, то на кону, окрім титулу британця IBF, імовірно буде стояти також титул WBA. А можливо ще й WBO. Українець у цьому рейтингу теж на другій позиції. Якщо боксерські федерації не санкціонують такий об’єднавчий поєдинок, то титул WBO швидше за все розіграють перший і третій номери рейтингу цієї організації, досі небиті новозеландець Джозеф Паркер та мексиканець Енді Руїс.

Найбільш же визначена ситуація по лінії WBC. Американський чемпіон Деонтей Вайлдер у своєму крайньому поєдинку отримав численні травми і до весни їх заліковуватиме. А в грудні у Росії за титул “тимчасового” чемпіона поборються росіянин Олександр Повєткін і канадієць Бермейн Стіверн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всі трофеї та атрибутика братів Кличків поміщаються на 100 квадратних метрах

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>