Кличко обіцяє грошові винагороди для киян-паралімпійців

Міський голова Києва Віталій Кличко заявляє, що кияни-паралімпійці, які отримали призові місця на літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, отримають грошову винагороду від влади Києва.

Як повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на Кличка, спортсмени, які здобули золоту медаль на Паралімпійських іграх, отримають 120 тисяч гривень, за «срібло» – 100 тисяч гривень і 80 тисяч гривень – за «бронзу».

За словами мера Києва, тренери, які підготували призерів Паралімпійських ігор 2016 року, також отримають грошову винагороду у розмірі 50% від названих сум.

Раніше міська рада Дніпра виділила паралімпійцям, які отримали призові місця на Паралімпіаді у Ріо-де-Жанейро, по 20 – 50 тисяч за медалі.

Українська збірна на XV літніх Паралімпійських іграх була представлена найчисленнішим складом – 172 спортсмени. Українські паралімпійці здобули 117 медалей – 41 золоту, 37 срібних та 39 бронзових.


У Києві розповіли про труднощі перемоги паралімпійців (відео)

Будь ласка, зачекайте

Embed code

Copy and pulp a hide formula below. The formula changes formed on your selection.

The formula has been copied to your clipboard.

Video size

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>