Кличко отримав травму і не виступить в цьому році

Шокуюча новина надійшла зі штабу Володимира Кличка (64-4, 53 КО) – виступ українця вкотре перенесено.

Виступи Володимира Кличка в 2016-му році завершилися, так і не розпочавшись. Сьогодні стало відомо, що екс-чемпіон світу в надважкій вазі отримав травму, яка завадить йому виступити 10 грудня в Гамбурзі. Зазначимо, що ім’я супротивника на прийдешній зимовий бій було ще невідомо, проте з великою часткою ймовірності ним би став австралієць Лукас Браун (24-0, 21 КО).

Шокуюча новина підводить жирну риску під невдалим для українця роком. Нагадаємо, що влітку Кличко повинен був виступити в матчі-реванші проти Тайсона Ф’юрі (25-0, 18 КО). Тоді британець скасував поєдинок, пославшись на травму. Той поєдинок був перенесений на жовтень, але файт знову не відбувся, через скандальну історію з наркозалежністю британця.

Після того як Ф’юрі був позбавлений своїх регалій, у Володимира з’явився реальний шанс організувати чемпіонський бій 10 грудня чим і займалася команда Кличка. Тепер же стало відомо, що цим планам, на жаль, збутися не судилося. Відповідно до джерел в українця травма ікри, яка залишить його поза рингом аж до 2017-го року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>