Кличко: Я зараз дуже впевнений у собі – втрачати мені тепер нічого

Володимир Кличко вважає, що тільки він винен у своїй поразці від Тайсона Ф’юрі.

“Зараз багато хто вказує на того чи іншого члена моєї команди як на винуватця моєї поразки від Ф’юрі. Найчастіше на мого тренера Бенкса, про якого говорять, що він молодший за мене і тому не може зі мною працювати. Так от, при всій моїй повазі, я хочу сказати всім: ніхто, крім мене, не винен в моїй поразці. Ніхто.

Я був у найкращій фізичній формі у своєму житті. Але жодна фізична форма тобі не допоможе, якщо не поєднується з хорошою психологічною формою. Справа була не в травмі, не в перенесенні бою, не в швидкості пересування Ф’юрі рингом. Справа була в тому, що я не увійшов до поєдинку, що не відчув його, не відчув суперника. Я не міг зловити ціль, щоб правильно завдати удару. Це мене страшно дратувало, а коли наверх вилізли емоції, слідом за ними з’явилася якась скутість, скутість. Я гірше, ніж зазвичай, відчував дистанцію. Думав занадто багато, прораховував, вдарити так чи сяк, а працювати треба було на інстинкті, тому самому torpedo instinct.

Я все чогось перечікував, перечікував, а можливості виправити становище витікали між пальцями. Це проглядалося і в попередніх моїх поєдинках, а до бою з Ф’юрі встановилося і навіть зацементувалося на рівні підсвідомості. А тут ще суперник такий незручний попався, і все це викликало якусь втому, збентеженість, навіть розгубленість. Але тепер я розумію, що потрібно було робити. Я собі поставив точний діагноз і знаю, як і чим мені тепер лікуватися.

Емануель Стюард мені багато разів говорив: “Ти повинен завдавати більше ударів. Ти довго стоїш, а тобі потрібно більше бити”. У бою з Едді Чемберсом, між 10-м і 11-м раундами, Емануель прочитав мені цілу лекцію на цю тему, говорив, що я повинен розслабитися. А в бою з Ф’юрі ця давня історія нарешті вистрілила.

Тут один мій товариш добре сказав, не про мене, а взагалі: “Якщо хочеш знищити людину, дай їй п’ять років безперервних великих успіхів”. А у мене таких років було 11. В останні три роки на всіх прес-конференціях мені всі вуха прожужали про те, які рекорди я вже побив, які ще поб’ю. Говорили, особливо останнім часом, що я підбираюся до рекорду самого Джо Луїса за кількістю захистів титулу. Сам я ніколи ні з ким себе не порівнював і не цікавився цими речами, але крапля камінь точить.

Втрачати мені тепер нічого. Титули не висять на мені тягарем. Я зараз дуже впевнений у собі. Востаннє таку впевненість я відчував років 15 тому, коли переді мною був світ, який мені ще тільки слід було завоювати. Ніхто вже не відбере у мене того, чого я досяг у своїй кар’єрі. Це вже увійшло в історію. Упевнений, що в залу боксерської слави мене б усе одно включили, якби я зараз закінчив кар’єру. Я цілком міг би сказати, що Ф’юрі – 27 років, мені – під 40, я зробив усе, що міг, нехай тепер інші рвуться до перемог. І всі б це прийняли. Але в моїх силах зробити мою історію кращою. Оскільки кінець історії завжди повинен бути хорошим, якщо ж справи погано, значить, це ще не кінець”, – сказав Кличко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Володимир Кличко програв бій Тайсону Ф’юрі. Для українця ця поразка стала першою за 11 років. Таким чином, Кличко втратив всі чемпіонські пояси

Володимир Кличко вже заявив, що хоче скористатися опцією в контракті з Тайсоном Ф’юрі про негайне проведення реваншу, на що команда Ф’юрі відповіла згодою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>