Кличко і Джошуа можуть зустрітися в квітні на футбольному стадіоні – промоутер

З’явилися подробиці майбутнього поєдинку українця за чемпіонські титули.


123

<!–       –>

Поєдинок українця Володимира Кличка і британця Ентоні Джошуа може відбутися на футбольній арені вже в квітні. Про це повідомив промоутер британця Едді Хірн.

“Хочемо провести бій Ентоні Джошуа – Володимир Кличко в квітні на футбольному стадіоні. Я впевнений, що ми продамо 90 тисяч квитків протягом кількох годин. Важко уявити собі поєдинок, який викликає більший інтерес у ЗМІ та вболівальників. Важковаговикам потрібні великі бої. Якщо Джошуа переможе Кличка, у що я твердо вірю, то наприкінці серпня я хотів би організувати у Великобританії бій з Вайлдером”, – сказав Хірн.

Варто відзначити, що на кону поєдинку буде не тільки пояс IBF, яким володіє Джошуа, але і “суперчемпіона” WBA, який організація надала на початку місяця.

29 жовтня Кличко повинен був провести другий бій проти Тайсона Ф’юрі, але через психологічні проблеми британського боксера реванш був скасований. Таким чином, Ф’юрі вдруге скасував проведення реваншу, а пізніше залишив свої пояси вакантними. Український ветеран повинен був повернутися на ринг 10 грудня, але отримав травму і не буде боксувати до 2017 року.

Що стосується Джошуа, то чемпіон за версією IBF буде захищати свій титул у грудні проти американця Еріка Моліни.


За матеріалами:

Sport Arena


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>