Клімкін: Тіллерсон закликав партнерів із G7 "зробити більше" для України

Клімкін: Тіллерсон закликав партнерів із G7 зробити більше для України

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголошує, що держсекретар США Рекс Тіллерсон на зустрічі міністрів закордонних справ країн “Великої сімки” закликав партнерів “зробити більше” для України.

Клімкін повідомив, про що Тіллерсон поінформував своїх колег з країн G7 під час зустрічі в Італії, пише УНІАН.

“Він сказав: Ми готові зробити для України більше, ми завжди з Україною. Кожен, хто сидить навколо цього столу, теж має зробити більше”. І це дуже важливо”, – наголосив Клімкін.

Також він повідомив про деталі останньої телефонної розмови президента України Петра Порошенка з віце-президентом США Майком Пенсом. “Відкрию: коли остання була розмова президента з віце-президентом Сполучених Штатів, він крім усього, що було, як політик і як людина, яка дійсно намагається допомогти нам у нашій боротьбі, у нього була дуже проста фраза, окрім усіх важливих політичних меседжів: Ми з вами. Оце буквально”, – сказав Клімкін.

“За його словами, ми з вами. Не може бути більше, і не може бути менше. Воно або є, або його немає. І наші американські друзі це завжди дуже чітко демонстрували”, – зауважив Клімкін.

Міністр запевнив, що робота з новою американською адміністрацією є дуже щільною. “При цьому працюємо і з Державним департаментом, і працюємо з тими, хто знаходиться в Раді національної безпеки (при Білому домі), і, знову таки, хтось каже, що ми віримо в заяви, хтось – що не віримо в заяви. Давайте вірити в дії. Зараз ми бачимо реальні дії американської сторони”, – сказав Клімкін.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>