Клінтон втратила свідомість на церемонії вшанування пам’яті жертв теракту 9/11

Відео інциденту потрапило у Мережу. 

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон перенесла “медичний випадок” під час церемонії вшанування жертв теракту 9/11 у Нью-Йорку.

Про це повідомляє New York Post.

68-річний політик відчула себе погано під час зачитування імен 2977 жертв теракту і залишила церемонію. Коли Клінтон йшла до машини, вона втратила свідомість – у неї підігнулися коліна і вона загубила черевичок. Члени команди безпеки Клінтон підхопили її і посадили до фургону.

Речник кандидата у президенти від демократів Нік Мерріл розповів пресі, що Гілларі Клінтон під час церемонії вшанування загиблих у теракті 9/11 відчула себе “перегрітою” і залишила урочистості, щоб поїхати на квартиру її дочки. Зараз вона почуває себе набагато краще, сказав він.

В останні тижні команда суперника Клінтон Дональда Трампа і сам кандидат від республіканців поширюють спекуляції щодо поганого стану її здоров’я. Вони переконують громадськість у тому, що здоров’я Клінтон погіршується і їй “не вистачить витривалості”, щоб бути президентом.

Команда кандидата у президенти від демократів спростовує усі чутки щодо поганого здоров’я Клінтон.

Нагадаємо, Дональд Трамп, який балотується у президента США від республіканців, заявив, що Гілларі Клінтон не зможе протистояти таким опонентам, як російський очільник Володимир Путін. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>