КМУ запропонував кандидата на пост Дніпропетровського …

КМУ запропонував кандидата на пост Дніпропетровського …

Кабінет міністрів рекомендував президенту призначити голову Запорізької облдержадміністрації Валентина Резніченка на пост губернатора Дніпропетровської області. Про це сьогодні на брифінгу за підсумками засідання уряду повідомила міністр Кабінету міністрів Анна Онищенко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За її словами, Кабмін рекомендує звільнити Резниченка з посади голови Запорізької ОДА і одночасно призначити його головою Дніпропетровської ОДА.

“І друге. Сьогодні прийнято рішення рекомендувати призначити Кулича головою Чернігівської обласної державної адміністрації. Це рекомендації. На даний момент вони підписані і передані в Адміністрацію президента”, – сказала вона.

За деякими даними, заступником Резніченка може бути призначений Святослав Олійник, який займав пост заступника губернатора Дніпропетровщини при Коломойському.

Як відомо, в ніч на 25 березня президент Петро Порошенко прийняв відставку губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського.

Валентин Резниченко родом з Дніпропетровська, протягом 18 років був топ-менеджером групи компаній “Український медіа холдинг” (UMH Group), якою володів нинішній глава Адміністрації президента Борис Ложкін. З березня 2003 року був віце-президентом UMH, головою правління і співвласником радіогрупи УМХ.

Після покупки UMH Group Сергієм Курченком у Бориса Ложкіна в листопаді 2013 року ще півроку пропрацював з новим власником і покинув радіогрупу УМХ у травні 2014-го. З серпня 2014-го по лютий 2015-го очолював державне підприємство “Український державний центр радіочастот” (УДЦР).

Читайте також: Відставка Коломойського з поста губернатора: перші коментарії

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>